- -2,05 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Deschizator de conserve |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | ABS |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 6.5 cm |
| Lungime | 15.5 cm |
| Grosime | 5.5 cm |
| Lungimea lamei | 0 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |