- -12,78 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Покритие | Мат |
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Комплект |
| Съдържание пакет | 5 x Ножа, 5 прибора за сервиране |
| Брой | 12 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Инокс |
| Ширина | 13.2 cm |
| Дължина | 21.5 cm |
| Дължина острие | 20 cm |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |