- -12,78 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Acoperire | Matei |
| Culoare | Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Pachet de conținut | 5 x Ножа, 5 прибора за сервиране |
| Număr | 12 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Inox |
| Lăţime | 13.2 cm |
| Lungime | 21.5 cm |
| Lungimea lamei | 20 cm |
| Instructiuni utilizare | Spalat pe maini |