- -5,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Лилав |
| Тип продукт | Ренде |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал | Стомана |
| Ширина | 8.5 cm |
| Дължина | 25 cm |
| Дебелина | 2.1 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |