- -5,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Ренде |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Material | Oţel |
| Lăţime | 8.5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Grosime | 2.1 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |