(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Тип продукт | Уред за авокадо |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 6 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Дебелина | 3 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |