(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски прибори |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Уред за авокадо |
| Αριθμός | 1 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Πλαστικό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Πάχος | 3 cm |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |