- -4,14 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Тип продукт | Лъжица |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дължина | 25.5 cm |
| Дебелина | 7.4 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |