- -4,14 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Tip produs | Linguriţă |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Plastic |
| Material | Plastic |
| Lăţime | 9.5 cm |
| Lungime | 25.5 cm |
| Grosime | 7.4 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |