(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски прибори |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Комплект |
| Брой | 1 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | ABS |
| Материал | Силикон |
| Ширина | 1.8 cm |
| Дължина | 10.5 cm |
| Дебелина | 7.5 cm |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |