(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски прибори |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Număr | 1 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | ABS |
| Material | Silicon |
| Lăţime | 1.8 cm |
| Lungime | 10.5 cm |
| Grosime | 7.5 cm |
| Instructiuni utilizare | Potrivit pentru mașina de spălat vase |