- -6,14 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Черен |
| Функции | Измерване на течности, Индикатор за претоварване, Индикатор за изтощена батерия, Система против хлъзгане |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 17 cm |
| Тегло | 0.610 Kg |