- -6,14 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Αντιολισθητικό σύστημα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 17 cm |
| Βάρος | 0.610 Kg |