- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Функции | LCD дисплей, Индикатор за претоварване, Автоматично изключване, Индикатор за изтощена батерия, Функция Тара, Система против хлъзгане |
| Необходими батерии | 2 x 1.5V AAA (3V) |
| Употреба | Домашна |
| Материал контейнер | Неръждаема стомана |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Капацитет на контейнера | 2 l |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Минимално измервано тегло | 1 g |
| Гаранция | 24 месеца |