- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски везни |
|
| Material carcasă | Inox |
| Culoare | Inox |
| Funcții | LCD, Indicator de suprasarcină, Oprirea automată, Indicatorul bateriei de evacuare, Funcția Tara, Sistem anti-alunecare |
| Baterii necesare | 2 x 1.5V AAA (3V) |
| Utilizare | Intern |
| Material container | Oțel inoxidabil |
| Unitate | Gram - g, Uncie - oz, Pound - lb, Mililitru- ml |
| Precizie | 1 g |
| Capacitatea containerului | 2 l |
| Greutatea maximă măsurată | 5 Kg |
| Greutatea minimă măsurată | 1 g |
| Garanție | 24 luni |