Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Мери с точност до 1 грам тегла от 5 грама до 5 килограма.
Функция за смяна на мерните единици: грамове, милилитри вода и милилитри мляко / унции и индикатор за претоварване.
Функция \"Тара\" за измерване на тегла на съставки без да се отчита теглото на съда, в който ги мерите.
Функцията \"Тара\" може да се използва много пъти подред. Например: слагате празна купа; натискате \"Тара\" и изсипвате брашно, измервайки 500 грама; натискате отново \"Тара\" и сипвате вода, измервайки 250 милилитра; натискате отново \"Тара\" и сипвате олио, измервайки 50 милилитра и т.н.
С дискретни гумени крачета, предотвратяващи хлъзгането на везната и риска от разсипване.
Готова за употреба: забравете за батериите и досадната им подмяна - просто завъртете кръглия бутон на везната и тя сама ще генерира енергията, необходима й за измерването и за показанията на дисплея.
Част от серията Tasty+ на Brabantia - палитра от прибори за вашата кухня във вкусни цветове и за вкусни резултати!
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Тъмносив |
| Функции | Измерване на течности, LCD дисплей, Индикатор за претоварване, Автоматично изключване, Функция Тара, Система против хлъзгане |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Паунд - lb, Милилитър - ml |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Минимално измервано тегло | 5 g |
| Височина | 4.5 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Гаранция | 60 месеца |