Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Σκούρο γκρίζο |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, οθόνη LCD, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Αυτόματη απενεργοποίηση, Λειτουργία απόβαρου, Αντιολισθητικό σύστημα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Λίβρα - lb, χιλιοστόλιτρο - ml |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Ελάχιστο μετρούμενο βάρος | 5 g |
| Υψος | 4.5 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |