- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кухненски везни |
|
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Сребрист |
| Функции | Измерване на течности, LCD дисплей, Функция Тара |
| Необходими батерии | 2 x AAA |
| Употреба | Домашна |
| Мерна единица | Грам - g, Унция - oz, Килограм - kg, Паунд - lb |
| Точност | 1 g |
| Максимално измервано тегло | 5 Kg |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 22.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |