- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кухненски везни |
|
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργίες | Μέτρηση υγρών, οθόνη LCD, Λειτουργία απόβαρου |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x AAA |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μονάδα | Γραμμάριο - g, Ουγγιά - oz, Κιλό - kg, Λίβρα - lb |
| Ακρίβεια | 1 g |
| Μέγιστο μετρούμενο βάρος | 5 Kg |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 22.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |