- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 18 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 18.7 cm |
| Ширина | 46.5 cm |
| Дължина | 25 cm |