- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 18 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 18.7 cm |
| Lăţime | 46.5 cm |
| Lungime | 25 cm |