- -3,57 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за хляб |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Кутия за хляб |
| Материал | Метал |
| Форма | Овална |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 45 cm |
| Дължина | 17 cm |