- -3,57 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за хляб |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Cutie de pâine |
| Material | Metal |
| Forma | Oval |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Înălţime | 28.5 cm |
| Lăţime | 45 cm |
| Lungime | 17 cm |