- -4,09 €
- Изчерпано
![]()
Буркан за съхранение Kesper 38011
- Материал: Стъкло
- Материал капак: Бамбук
- Вместимост/обем: 1.8 литра
- Диаметър: 10 см
- Височина: 30 см
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Кутия |
| Материал | Бамбук |
| Капацитет | 1.8 l |
| Форма | Кръгла |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Диаметър | 10 cm |