- -4,09 €
- Stoc epuizat
Borcan de depozitare din sticla cu capac din bambus
- Capacitate/volum: 1,8 litri
- Diametru: 10 cm.
- Inaltime: 30 cm.Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Borcan de depozitare din sticla cu capac din bambus
- Capacitate/volum: 1,8 litri
- Diametru: 10 cm.
- Inaltime: 30 cm.Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Cutie |
| Material | Bambus |
| Capacitate | 1.8 l |
| Forma | Rundă |
| Înălţime | 30 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Diametru | 10 cm |