- -6,65 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Безцветен |
| Тип продукт | Кутия за зърнени храни, Кутия за бонбони |
| Материал | Стъкло, Бамбук |
| Капацитет | 1.2 l |
| Форма | Кръгла |
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Диаметър | 10 cm |