- -6,65 €
- Stoc epuizat
Borcan de depozitare din sticla cu capac din bambus
- Capacitate/volum: 1,2 litri
- Diametru: 10 cm
- Inaltime: 20 cmPersonalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Borcan de depozitare din sticla cu capac din bambus
- Capacitate/volum: 1,2 litri
- Diametru: 10 cm
- Inaltime: 20 cmFisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Incolor |
| Tip produs | Cereale, Box de bomboane |
| Material | Sticlă, Bambus |
| Capacitate | 1.2 l |
| Forma | Rundă |
| Înălţime | 20 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Diametru | 10 cm |