- -5,62 €
- Изчерпано
![]()
- Висококачествена изработка
- Практичен дизайн
- Размери: 25 x 20 х 8 см
- Размер на капака 21 х 15.5 х 6.5 см
- Плътно затваряне
- Цвят: кафяв
- Материал: бамбук, пластмаса
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Кутия |
| Материал | Бамбук |
| Капацитет | 0 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дължина | 25 cm |