- -5,62 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Μήκος | 25 cm |