- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Прозрачен / Многоцветен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Капацитет | 3 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Височина | 24.5 cm |
| Ширина | 15.6 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Тегло | 0.88 Kg |