- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Прозрачен / Многоцветен |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, Σιλικόνη |
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων |
| Υψος | 24.5 cm |
| Πλάτος | 15.6 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Βάρος | 0.88 Kg |