(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cив |
| Тип продукт | Кутия за бисквити |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Кутия |
| Капацитет | 3.5 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Измиване на ръка |
| Височина | 20.2 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 11.2 cm |
| Тегло | 0.4 Kg |