(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Кутия за бисквити |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Кутия |
| Χωρητικότητα | 3.5 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 20.2 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 11.2 cm |
| Βάρος | 0.4 Kg |