Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Кутия |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1 x Кутия |
| Капацитет | 5.4 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Измиване на ръка |
| Височина | 29.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 11.2 cm |
| Тегло | 0.57 Kg |