Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Кутия |
| Χωρητικότητα | 5.4 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Πλύσιμο στο χέρι |
| Υψος | 29.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 11.2 cm |
| Βάρος | 0.57 Kg |