Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cив |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 3 x Кутии |
| Капацитет | 3.5 l |
| Форма | Правоъгълна, Квадратна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 20.1 cm |
| Ширина | 44.1 cm |
| Дължина | 11.1 cm |
| Тегло | 0.9 Kg |