Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 3 x Кутии |
| Capacitate | 3.5 l |
| Forma | Dreptunghiular, Pătrat |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Înălţime | 20.1 cm |
| Lăţime | 44.1 cm |
| Lungime | 11.1 cm |
| Greutate | 0.9 Kg |