- -4,09 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Кафяв, Черен |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Стомана, Дърво, Керамика |
| Съдържание пакет | 1 х Съд за масло |
| Капацитет | 0 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Измиване на ръка |
| Височина | 6.8 cm |
| Ширина | 15 cm |
| Дължина | 10 cm |