- -4,09 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Maro, Negru |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Oţel, Lemn, Ceramică |
| Pachet de conținut | 1 х Съд за масло |
| Capacitate | 0 l |
| Forma | Dreptunghiular |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Spalat pe maini |
| Înălţime | 6.8 cm |
| Lăţime | 15 cm |
| Lungime | 10 cm |