Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Жълт |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Керамика |
| Съдържание пакет | 1 x Кутия за храна |
| Капацитет | 0.5 l |
| Форма | Овална |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Височина | 16.5 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 19.5 cm |