Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Ceramică |
| Pachet de conținut | 1 x Кутия за храна |
| Capacitate | 0.5 l |
| Forma | Oval |
| Instructiuni de folosire | Spalat pe maini |
| Înălţime | 16.5 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 19.5 cm |