- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Жълт |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Керамика |
| Капацитет | 1 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 5.3 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 23.5 cm |