- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 5.3 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 23.5 cm |