(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Зелен |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Силикон |
| Капацитет | 0.75 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Височина | 17.5 cm |
| Ширина | 17.5 cm |
| Дължина | 2.5 cm |