(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χωρητικότητα | 0.75 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Υψος | 17.5 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 2.5 cm |