(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Тюркоаз |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 0.5 l |
| Форма | Правоъгълна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 10.7 cm |
| Дължина | 19.5 cm |