(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кутии за храна |
|
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Τύπος Προϊόντος | Κουτί φαγητού |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 10.7 cm |
| Μήκος | 19.5 cm |