- -10,23 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кутии за храна |
|
| Цвят | Cребрист |
| Тип продукт | Кутия за храна |
| Материал | Стомана |
| Капацитет | 1.5 l |
| Форма | Кръгла |
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Диаметър | 12 cm |