- -10,23 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кутии за храна |
|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Cutie de alimente |
| Material | Oţel |
| Capacitate | 1.5 l |
| Forma | Rundă |
| Înălţime | 25 cm |
| Lăţime | 12 cm |
| Diametru | 12 cm |