- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Лампи |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Лампа |
| Вид крушка | LED |
| Мощност | 24 W |
| Светлинен поток | 612 lm |
| Брой източници на осветление | 108 |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 8 cm |
| Гаранция | 24 месеца |